Sunday, February 07, 2010

Box of chocolates..


Beading isn't just for making jewelry. Once in a while I see a box, bottle, container and immidiately think: I want to bead around it!
That's what happened with little plastic box, which contained chocolates. I didn't know why, I didn't know how, I just wanted to cover it with beads..
And here it is. Sweet, isn't it? :)
Now I have perfect little box for beaded jewelry.
Next project: beading around my husband's Harley...he, he...:)))))Kiedy ludzie mysla o koralikowaniu, zaraz przychodzi na mysl: bizuteria.
A dla mnie koralikowanie to nie tylko to; czasami zobacze jakies pudelko, pojemnik, buteleczke i zaraz mnie nalatuje by je "okoralikowac". Tak bylo z malym, plastykowym pudelkiem po czekoladkach; nie wiedzialam czego i jak, ale wiedzialam ze musialam ozdobic je koralikami. I oto po kilku tygodniach, mam perfect pudeleczko na koralikowa bizuterie, kolczyki, branzoletki..
Nastepny projekt: okoralikowac harley'a mojego meza...he, he..:))))

Tak wogole to chcialam podziekowac serdecznie Elizie (http://zakatekelizy.blogspot.com/) za wyroznienia. Strasznie mi milo!A teraz przekazuje je dalej:
oczywiscie mojej Siostrzenicy-Malgosi z ktorej jestem bardzo dumna:
http://gallerymargo.blogspot.com/,
Konstancji8, ktora robi sliczne rzeczy technika decoupage: http://retrodrobiazgi.blogspot.com/,
Martini, ktora robi przesliczne wyroby ceramiczne: http://ceramicamia.blogspot.com/,
i pani Annie, tej od koroneczek: http://art-ceramika.blogspot.com/
To tylko kilka, bo chcialabym przekazac je wszystkom blogowiczom!
Pozdrawiam!

8 comments:

martinia said...

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuje za takie mile zaskakujące wyróżnienie i zrobienie mi takiej cudownej niespodzianki!:)))Myślę, że inspiracje twórczą możemy znaleźć wszędzie gdzie jesteśmy, trzeba poprostu kochac życie i czerpać z niego, a praca twórcza da nam na pewno mnóstwo satysfakcji. Cudowna jest ta koralikowa szkatułka!:) Już sobie wyobrażam szczęśliwą mine męża gdy zobaczy swojego harleya w kolorowych blyszczących koralikach hehe;-)))Serdecznie i cieplutko pozdrawiam.

Ági mama said...

Bravo!! Wonderful box!!!

Koroneczka said...

Pięknie dziękuję!

A szkatułka cudowna!

konstancja8 said...

Matulu kochana! to niesamowite, co ty robisz z tych koralików! a ja myślałam, że decoupage jest pracochłonne, a tu proszę - są większe pracusie na świecie :))
Bardzo dziękuję za wyróżnienie i zagladanie do mojej galerii :))

Wow, it's amazing what are you doing with beads! I thought that decoupage takes a lot of time, now I sea it's not true. Thanks a lot for that award and watching my galery sometimes :))

Belinda Saville said...

What a beautiful little box! Yes, I think many beaders suffer the same affliction..."I wonder what that would look like covered in beads..." ;-) LOL Very sweet!

Asia said...

Thanks Belinda. I'm very glad somebody understands that desire to beautify the world one bead at the time! :)
Hugs from Brisbane!
How's weather in Perth???

Scott.M.Turner said...

But you are not going to bead my Harley! No matter how many times you try....

Tündrüs (Jákóiné Klárik Tünde) said...

Wow, this box looks fantastic! Bravo!